Wynajem luksusowych kamperów

Caravaning oferta dla każdego

Wypoczynek, wakacje dla każdego.
Kampery Jester czekają na Ciebie i twoich towarzyszy podróży. Na swoje wakacje możesz także zabrać ze sobą swojego ulubionego pupila.

Caravaning o każdej porze dnia i roku

Wypoczynek, wakacje na każdą porę roku.
Niezależnie od pory roku i pogody Caravaning to sposób na udany wypoczynek.

Caravaning w każdym miejscu i tam gdzie zechcesz

Wypoczynek, wakacje w dowolnie wybranym miejscu.
Nasze kampery dowiozą Ciebie i twoich towarzyszy podróży w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce w Europie. Dzięki mobilności, którą oferujemy możesz dowolnie zmienić miejsce wypoczynku na każdym etapie swoich wakacji.

Caravaning to idealny sposób na wypoczynek – poczuj smak prawdziwej wolności

Wybierz się na wyjazd bez ograniczeń i zaplanuj swoje wakacje tak jak zawsze o tym marzyłeś. To właśnie u nas wynajmiesz kampera, który zabierze cię w bezpieczną i komfortową podróż, ponieważ przystosowany jest on do każdej pory roku.

Pozwól nam spełnić swoje marzenia!!

Caravaning nie tylko wypoczynek ale także idealne warunki do pracy

Poszukujesz ciszy i spokoju, warunków, nastroju i miejsca do wykonania zdalnej pracy.
Nasza oferta kierowana jest także dla poszukujących odpowiednich dla siebie warunków pracy zdalnej. Dzięki naszej ofercie jest sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku. Kampery Jester dowiozą Cię na właściwe miejsce oraz zapewnią własne niezależne zakwaterowanie.

Kampery do wynajęcia

Oferujemy Państwu trzy luksusowe sześcioosobowe, wygodne i przestronne kampery z klimatyzacją wewnętrzną i kabinową do wynajęcia, które zapewnią udaną formę wypoczynku w miejscu przez Państwa wybranym. Dzięki naszej ofercie spędzicie Państwo udane i niezapomniane wakacje, nieskrępowani czasem i miejscem, wszędzie tam gdzie oczy poniosą.
W naszej ofercie znajdziecie bogaty pakiet udogodnień i zabezpieczeń, a wszystko po to, aby nic nie zakłóciło Państwa wypoczynku. Dzięki nam, możecie Państwo wykreować swoje wakacje i dowolnie je zmieniać na każdym etapie wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Serdecznie zapraszamy.

campery-jester.pl

Jesteśmy rozwijającą się firmą, która została stworzona specjalnie dla Państwa. Pomysł na tę stronę powstał, gdy szef wraz ze swoją małżonką wyruszył w swoją pierwszą podróż camperem i tak to się właśnie zaczęło. Chcemy, aby Państwo mieli szansę skosztować innego rodzaju wypoczynku.

Zapraszamy!!!